Cestování nové dimenze

Více než cestování. Cestujte s výhodami a třeba si i cestováním vydělávejte.

Jak jsem začala svobodně cestovat?

 

Ještě před 8 lety jsem cestovala jedině přes cestovní kanceláře z důvodu strachu, obav, jazykové bariéry, malých dětí aj... Spousta ale...Nedovedla jsem si představit, že nebudu mít vše dopředu zařízené, od A do Z. Mělo to však své ALE!!! Dovolené drahé, výlety s omezným výběrem a s davem turistů, ještě vidět i to co mě ani nezajímá, exotika pro nás jen SEN.

Až jednoho dne, když má kolegyně z práce odcestovala na svou dovolenou na 3 týdny do Thajska, tak se mi změnil SVĚT. Po jejím příjezdu mi vyprávěla, kde všude byli, co viděli, co zažili, ukázala přenádherné fotky a jak mi řekla, kolik jí celá dovolená stála, tak jsem si řekla a DOST, já budu taky tak cestovat! Chci si dovolit i nějakou tu Exotiku aspoň jednou za život! A tady u mne nastal ZLOM

První naše dovolená bez cestovky byla rovněž v Thajsku na 3 týdny, z toho dva týdny na ostrově Koh Samed a týden přímo v Bangkoku pro jeho historii .Nádhera. Od té doby již s cestovní kanceláři nejezdím a plánuji si dovolené podle svých snů a přání. Nejsem nikým vázána a rozhoduji se až v tom daném okamžiku. Tomu se říká nezávislé a svobodné Cestování!

A DNES? 

Před rokem jsem se seznámila s cestovatelským projektem FF, který mi změnil život. Tento projekt přišel v pravou chvíli. Našla jsem v něm pro sebe spoustu výhod a proto jsem neváhala a stala se členem cestovatelského klubu, jednoho z nejlepších cestovních portálů současnosti, kde mám vše potřebné ,,pod jednou střechou". Ušetřím si tak spoustu času vyhledáváním letenek, ubytování na různých portálech na Google. Dnes ušetřím NAVÍC i peníze, díky možnosti rezervovat ubytování za velkoobchodní ceny. Navíc je zde skvělá komunita lidí - cestovatelů.

Tak co více si přát.

Představte si....

  • Že můžete cestovat na vysněná místa.
  • Že vás to nebolí v peněžence. Zbavili jste se tlaků v oblasti financí a času všeobecně.
  • Že můžete kdykoli a cokoli. Že už třeba nemusíte chodit do práce, která vás nebaví. Nebo vás baví, ale stojí vás moc času?
  • Že jste mohli splatit vaši hypotéku, ne až ve smluveném horizontu, ale třeba už v době příští fixace.
  • Že se můžete realizovat v koníčcích, na které nebyl prostor nebo finance?
  • Že můžete splnit sny sobě a cokoliv vašim dětem a blízkým?
  • Že byste se mohli zbavit zodpovědnosti za vaši firmu, která pro vás znamená velké fixní náklady, ale přesto si zachovat vysoký životní standard?

Chcete-li se dozvědět víc o příležitosti, jak si to zajistit?

TOUŽÍŠ PO CESTOVÁNÍ TAK JAKO JÁ?

Dnes jsem cestovatelka, která má svůj cestovatelský portál, kde si můžu vybírat vše pod jednou střechou, například - ubytování za velkoobchodní ceny prostřednictvím vlastní licence k on-line cestovnímu portálu. Svobodně si vybírám místo, termín, typ ubytování a stravování. Ušetřím si tak spoustu času, spoustu peněz a navíc mám další služby, kterou mou dovolenou udělají zcela kompletní. Dokonce i Horkou linku, což je pomoc v jakýchkoliv nesnázích. Ikdyž bych neuměla žádný jazyk, horká linka mi vždy pomůže.

A co ještě kromě rezervací nabízí?

Na nic nejste sami!!!

Zákaznický servis

Podpora při přípravě vašich cest dostupná.

Horká Linka

Podpora a zázemí při cestě samotné.

Pojištění

Společnost je pojištěna u švýcarské renomované pojišťovny Die Mobiliar Versicherung und Vorsorge.

AIRHELP

Byl váš let zásadně opožděn? AirHelp vám pomůže vyřešit kompenzaci s leteckou společností.

Co už jsem navštívila...

Thajsko, Turecko, Španělsko, Malorka, Malta, ardinie, Itálie,Chorvatsko, Gibraltar, Portugalsko, Tunis, Slovinsko, Maďarsko, Slovensko,Polsko, Německo, Korfu, Kréta, Sicílie, Mauricius, Dominikánská republika.

Cestovatelský Portál FF