Ještě před 6 lety jsem cestovala jinak….

Ano je to tak. Dlouhodobě jsem v minulosti využívala cestovek či agentur k zajištění naší vysněné dovolené…. Proč ne. Děti byly malé, já cestovatelsky nezkušená, k tomu věčný student v angličtině, který se pak bál někde promluvit. Hm, nic moc.

Není nic jednoduššího než se obrátit na cestovku. Jak pohodlné!

Na letiště čekala delegátka, pak odvoz z letiště na hotel, nějaký ten organizovaný výlet, a odvoz zpět na letiště. Skvělé!!!

Benátky

S postupem času už mě tyto dovolené přestávaly bavit. Nechtěla jsem se přizpůsobovat ostatním a chtěla jsem si užívat krásných a zajímavých míst, jak já jsem chtěla, kdy jsem chtěla a co jsem chtěla. Začínala mi chybět svoboda, nezávislost a být pánem svého času a toho co chci vidět a zažít.

NEJHORŠÍ JE UDĚLAT PRVNÍ KROK!!!

Strach jsem překonala a můj první výstup z komfortní zóny STÁL ZA TO!

Thajsko Floating Market

Na 3 týdny a do Thajska, bez cestovky a na vlastní pěst. Doma byli ze mně v šoku, ale nakonec tato první dovolená, kterou jsem sama zařídila, v nás zanechala neskutečný zážitek, který se nám vryl do srdíčka a je pro nás srdcovou záležitostí.

Je důležité mít své sny, jít si za nimi a plnit si je!

Od této první dovolené v Thajsku jsme projeli spoustu evropských destinací u Středozemního moře, ale také jsme se vrátili do našeho milovaného Thajska. V minulém roce se mi splnil další můj sen a to úžasný ostrov Mauricius. Všem moc doporučuji.

Mauricius Flic and Flac

A co je na tom nejkrásnější? Proč vám to tady tak píši?

Zjistila jsem, že se dá cestovat za poloviční ceny, než jsem byla zvyklá. Mohla jsem si dovolit i exotiku, neboť když si to vše přepočítám, mohu za cenu dovolené u Středozemního moře být někde i v Dominikánské republice. A to je úžasné.

PROSTĚ DEJ SI CÍL A ONO TO PŘÍJDE.


Cestování se mi zarylo pod kůži a dnes jsem vášnivou cestovatelkou, která miluje hledání zajímavých míst na světě, která si užívá tu cestu v hledání, poznávání a prožívání něčeho nového, zajímavého, nepoznaného.

Už nemám strach, obavy, jako dříve a klidně se dnes pustím bez cestovky kamkoliv.

A protože se hodně zajímám o cestování, zajímavosti, dovolené, sbírám rady a tipy odkudkoliv, narazila jsem na zajímavý cestovatelský projekt, který mi byl představen a já se pro něj hned nadchla!

Dává mi možnost na jednom místě si sehnat letenky, ubytování, okružní cesty aj


TAK SI UŠETŘÍM ČAS A JEŠTĚ MÁM SKVĚLÉ CENY.

Například dovolenou na Maltě jsem pořídila za poloviční cenu, tzn. cena dovolená s 50% slevou (2 za cenu 1) ve 4* hotelu s polopenzi oproti jiným portálům.

V minulém týdnu si kamarád rezervoval letenky z Vídně na řecký ostrov Mykonos za 23 Eur /os nebo další skvělá nabídka na 5* hotel v Punta Cana s All Inclusive pro dva za 960 E (cca 25 000 Kč). A další a další možnosti.

Nyní je na nás jak tyto příležitosti využijeme. 😘

PLŇ SI SVÉ SNY A PŘÁNÍ

❤❤❤


Jana Žáčková
Jana je vášnivá cestovatelka a díky zkušenostem může ukázat lidem, jak se vydat na svou první dovolenou bez cestovky, levněji a častěji. Ukazuje i to, že v každém finančním rozpočtu se najdou prostředky na cestování. Více se dozvíte: Můj příběh si přečtěte zde >> Jana je autorkou eBooku Cestuj bez obav a za polovic, kde ukazuje lidem, jak se dá v dnešní době cestovat bez závislosti na cestovkách a podle svých vlastních představ. Ukazuje i to, že dovolená v exotice nemusí být tak drahá, jak se na první pohled zdá. Exotiku lze dosáhnout stejně, jako dovolenou v Evropě. Více se dozvíte zde >> Jana je také Autorkou nového ePrůvodce Bangkok, kde je podrobný návod, jak se dostat do Bangkoku bez cestovky a co zajímavého je v Bangkoku k vidění a prožití. Více se dozvíte zde >>

Nejnovější příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.