Eat for Stay? Co to znamená? Absolutní pecka v cestování. Můžu tak cestovat po celém světě a platit jen za jídlo. Ubytování v hotelu se už neplatí. Už jste o takové službě někdy slyšeli? Já ne!!!

Mohu si vybírat z nabídek 1200 hotelů po celém světě, ať už chci strávit nějaký ten čas u moře nebo na horách. Teď se třeba bude hodit na lyžování. Pár dní v Alpách jen za stravu, to bude skvělé!!! Pokud jsem spíš vyznavač moře, sluníčka nebo odpočinku, tak i nabídka hotelů v exotičtějších destinací je k dispozici. Dokonce i Dominikánská republika, kterou jsem navštívila letos v únoru. Anebo nějaký ten wellness na Slovensku či v Maďarsku na prodloužený víkend bude fajn.

Eat for Stay je novinkou na našem cestovatelském portále pro každého. A jak se ceny pohybují? Můžu si vybrat hotel jen se snídaní nebo s polopenzí. Pro představu připojuji ukázku velmi oblíbeného hotelu na lyžování v Itálii. Mi známi si ho moc chválí. Skvělé místo, skvělé jídlo, báječná atmosféra!!!

Hotel Bertelli

Itálie – Madonna di Campiglio

Pobyt s „Eat for Stay“:
1-6 noc(i) ve dvoulůžkovém pokoji pro 2 osoby. Povinně se hradí snídaně a večeře na osobu a noc.

Cena za snídaní na osobu a noc: EUR 16.
Cena za 4-chodové menu na osobu a noc: EUR 34.

Koho láká cestování pouze za stravu, dejte vědět, posdílím více. Přeji krásný den. Jana

Jana Žáčková
Jana je vášnivá cestovatelka a díky zkušenostem může ukázat lidem, jak se vydat na svou první dovolenou bez cestovky, levněji a častěji. Ukazuje i to, že v každém finančním rozpočtu se najdou prostředky na cestování. Více se dozvíte: Můj příběh si přečtěte zde >> Jana je autorkou eBooku Cestuj bez obav a za polovic, kde ukazuje lidem, jak se dá v dnešní době cestovat bez závislosti na cestovkách a podle svých vlastních představ. Ukazuje i to, že dovolená v exotice nemusí být tak drahá, jak se na první pohled zdá. Exotiku lze dosáhnout stejně, jako dovolenou v Evropě. Více se dozvíte zde >> Jana je také Autorkou nového ePrůvodce Bangkok, kde je podrobný návod, jak se dostat do Bangkoku bez cestovky a co zajímavého je v Bangkoku k vidění a prožití. Více se dozvíte zde >>

Nejnovější příspěvky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.